Srebro koloidalne w kosmetykach G4H

Graal4human – polskie kosmetyki z najsilniejszą zawartością srebra koloidalnego, pozyskiwanego w sposób fizyczny, czyli wytrącania się cząsteczek srebra do wody Unikalne w skali światowej, pozyskane srebro koloidalne jest głównym składnikiem dermokosmetyków. Wg. klasyfikacji zawiera wysokie stężenie srebra, i jest leczniczą wodą o dużej aktywności biologicznej. Keratolityczne działanie srebra koloidalnego przyspiesza odnowę i regenerację skóry oraz zwiększa przenikanie pozostałych składników aktywnych, zwiększając ich skuteczność.

Dermokosmetyki to unikalne połączenie wyjątkowej mocy srebra koloidalnego z tradycyjnymi właściwościami naturalnych surowców i ekstraktów roślinnych.Niezwykła kompozycja dermokosmetyków została stworzona dla Ciebie, czerpaliśmy z mocy natury i  w pełni się nią inspirowaliśmy. Zależy nam, aby lecznicze i kosmetyczne właściwości srebra koloidalnego mogły pomóc Tobie i Twojej skórze.

Dermokosmetyki to kosmetyki pielęgnacyjne kultywujące ideę zdrowej skóry.

Srebro koloidalne to zdrowa zadbana skóra

Unikatowa kompozycja srebra koloidalnego, naturalnych substancji nawilżających i odżywczych pozwala na bezpieczne stosowanie Dermokosmetyków  do codziennej pielęgnacji skóry.

Specjalnie opracowane receptury zawierają optymalną dla skóry ilość srebra koloidalnego.

Srebro koloidalne zawarte w dermokosmetykach działa dwukierunkowo na powierzchnię skóry:

  • ma działanie antybakteryjnie, przeciwzapalne i bakteriobójcze, dlatego skutecznie walczy ze zmianami trądzikowymi i nadmiernym błyszczeniem się skóry

  • wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze oraz hamuje łojotok, co sprawia, że przyspiesza leczenie schorzeń skóry głowy: łojotoku, łupieżu i pomaga w pielęgnacji tłustych włosów.

Wykazuje właściwości pielęgnacyjne i regeneracyjne dlatego znakomicie sprawdza się w pielęgnacji skóry suchej, bardzo suchej czy zrogowaciałej i łuszczącej się

Nasze dermokosmetyki oparliśmy na:

  • Na preparacie o najwyższym stężeniu srebra koloidalnego dostępnego w świecie i posiadającym unikalne właściwości terapeutyczna w kosmetyce.

  • Tylko naturalnych i powszechnie znanych składnikach aktywnych.

  • Na naturalnych barwnikach i kompozycjach zapachowych.

  • Specjalnie opracowanej recepturze, łączącej wyjątkową moc srebra koloidalnego z właściwościami roślinnych ekstraktów, które w połączeniu tworzą silną synergię. 

  • Recepturach zapewniających maksymalne wchłanianie składników.