BHP ze srebrem Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
 • Profesjonalny regenerator do stóp. Produkt o wysokim stężeniu srebra na poziomie 50ppm. Pomaga utrzymać stopy w dobrej kondycji oraz w gojeniu się uszkodzeń, nie zatrzymuje toksyn w organizmie. Działa przeciwzapalnie, przeciwbakteryjnie.

  294,99 zł
 • Profesjonalny regenerator do stóp. Produkt o wysokim stężeniu srebra na poziomie 50ppm. Pomaga utrzymać stopy w dobrej kondycji, przydatny w gojeniu uszkodzeń, nie zatrzymuje toksyn w organizmie. Działa przeciwzapalnie i przeciwbakteryjnie.

  16,90 zł
  Więcej
  4 Recenzje
 • 5 maseczek bawełnianych o gramaturze 150 gram do wielokrotnego stosowania1 Ampułka srebra koloidalnego 10 ml , 500 ppm1 Atomizer 50 mlMaseczki dezynfekujemy poprzez 5 minutowe gotowanie.Po wyschnięciu prasujemy, następnie spryskujemy rozcieńczonym srebrem koloidalnym.Zawartość ampułki rozcieńczamy 5 krotnie wodą destylowaną i przelewamy do...

  99,00 zł
 • Naturalne mydło zawierające cząsteczki nanosrebra mające silne właściwości antybakteryjne, antywirusowe i odkażające. Innowacyjna formuła z cząsteczkami srebra.  Kosmetyk odżywia i regeneruje skórę. 

  7,99 zł
  Więcej
  5 Recenzje
 • Komplet trzech mydełek w kształcie serca to uroczy upominek, który ucieszy każdego!Ładnie zapakowany, sprawdzi się na wiele okazji. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej formuły cząsteczki srebra, kosmetyk odżywia i regeneruje skórę, oraz pomaga utrzymać  ją w dobrej kondycji.Waga 45 gram każde

  9,99 zł
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów