Nasza misja

Wyjątkowe  produkty dla wspaniałych ludzi

Branca 4human to nowa marka ekskluzywnych kosmetyków naturalnych.

Produkty, które chcieliśmy Państwu zaprezentować mają zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość w przystępnej cenie.

Do naszych wyrobów używamy specjalnej formuły koloidalnego srebra o wysokim stężeniu i odpowiedniej wielkości oraz kształcie cząsteczek.
Konsument może dostrzec efekty działania produktu już po kilku jego aplikacjach. Wspomniane srebro koloidalne działa w połączeniu ze wszystkimi innymi naturalnymi składnikami naszych receptur wprost proporcjonalnie do jego zawartości w produkcie. Sukcesem naszych kosmetyków jest z pewnością sam skład, który zawiera srebro w 99,9 %, dlatego też nasz produkt jest wolny od konserwantów.
Nasze wyroby nie zawierają triclosanu, phenoxyethanolu, parabenów oraz składników syntetycznych. 

Jesteśmy polscy, innowacyjni i niepowtarzalni

Dbamy o to, by naszym Klientom zapewnić wyjątkowy oraz przystępny produkt. Z jednej strony zastosowaliśmy wysokiej jakości składniki jednak, by zwiększyć dostępność naszych kosmetyków
wybraliśmy proste i ekologiczne opakowania.
Zgodnie z filozofią naszej firmy na pierwszym miejscu stawiamy jakość produktu, a nie wygląd zewnętrzny.
Posiadamy około stu kosmetyków naszej linii - są to innowacyjne i niepowtarzalne produkty, które sukcesywnie będą prezentowane na naszej stronie internetowej. Zapraszamy Państwa do
zapoznania się z ofertą.

Nasz zespół składa się z profesjonalistów, którzy jako jedyni na świecie zajmują się uzyskiwaniem wysokiej koncentracji roztworów wodnych substancji stałych (są one wolne od zanieczyszczeń,
takich jak: kwas solny, kwas azotowy czy kwas siarkowy).
Dzięki zastosowaniu odpowiednich technologii, metale takie jak: srebro, platyna, złoto, tytan, miedź i inne substancje mogą osiągnąć niepowtarzalną czystość na poziomie molekularnym.
Formuły cząsteczek kształtem przypominają kuleczkę podobną do tej, która znajduje się w „łożysku”, a jej największa powierzchnia czynna umożliwia przemieszczanie się zarówno między komórkami, jak i tkankami.

Za główne cele nasza firma obrała sobie wdrażanie, produkcję oraz rozpowszechnianie wyrobów ekologicznych, które oparte są jedynie na naturalnych składnikach.
Chcemy by nasze kosmetyki w znaczący sposób wpłynęły na poprawę komfortu nie tylko naszego życia lecz także kolejnych pokoleń.